Avrupa'nın geleceğini belirleyecek seçimleri Euronews'te izleyin

Bu haberin orijinal dili İngilizce idi.

Ulusal başkentlerdeki ve yenilikçi formatlardaki ekipleriyle ana Avrupa medyası, özel yayınlarla Avrupa Parlamentosu seçimlerini eksiksiz bir şekilde ele alacak

REKLAM

Avrupa'da kritik bir seçime geri sayım yaparken, Brüksel merkezli ve ulusal başkentlere yayılmış gazetecileriyle Avrupa'nın önde gelen haber odası, bu seçimde yüksek oktanlı bir multimedya deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

İddialı haberimiz, 400 milyondan fazla Avrupalının küresel çatışma ve ekonomik çalkantıların ortasında sandık başına gittiği bir dönemde ortaya çıkan yüksek riskleri yansıtacak ve kıtanın çok dilli seçmenlerinin enerji, iklim, sağlık, göç ve çevre gibi yakıcı konuları tartıştığı benzersiz bir platform sağlayacak. bloğun siyasi öncüleri, düşünce liderleri ve sanayicileriyle güvenlik bir mercek sunacak.

Benzersiz, çok katmanlı ortak dijital ve televizyon yayınımız, Kuzey, Güney, Doğu ve Batı'dan ilk kez seçmenlerin deneyimli politikacılarla tanışıp onlara meydan okuyabilecekleri, fikirlerini ifade edebilecekleri, söz konusu önemli konulara çok platformlu bir odaklanma sunacak. umutlar ve endişeler, olası çözümleri ve mevcut seçenekleri tartışın: bu, kendilerine neyin sunulduğunu açıkça görebilecekleri bir aşama olacaktır.

Haberimiz, seçim gününde canlı sonuç yorumlarıyla seçime giden süreci takip edecek ve kapsamlı bir analizle TV, web sitesi, uygulama, Youtube, sosyal medya veya messenger olsun, tüm tercihlere uyacak tüm medya kanallarını kapsayacaktır. bulguların etkisi ve sonuçları.

Seçimler öncesinde önemli televizyon programlarımız “Brussels je T'aime” ve “Global Conversation” özel seçim formatlarına dönüştürülerek önemli siyaset, iş dünyası ve sivil toplum liderleri arasındaki mücadeleye sahne olacak. Yenilikçi bir formatta parlamenterler siyasi hedeflerini gerçek zamanlı olarak televizyonda sunma fırsatına sahip olacaklar. Euronews TV tartışmaları ana Avrupa ofislerimizde ulusal konulara odaklanacak ve Avrupa başkentinde büyük bir tartışmayla sonuçlanacak. Bu arada, sahadaki muhabirlerimiz kıta boyunca üç tren yolculuğunu takip ederken Avrupa'nın sokaklarından ve meydanlarından manzaraları öne çıkaracaklar. İnternet ve televizyondaki gazetecilerimiz düzenli olarak seçimlerin işleyişine ilişkin bilgi verecek. Yayınımız “Cube”, medyadaki dezenformasyona ilişkin en güncel analizleri sunacak ve çevrimiçi çarpıklıklara karşı beklenen mücadelenin habercisi olacak.

Euronews, ulusal anketlerin toplanacağı ve seçmenlerin etkileşimde bulunabileceği ve ülkelerinin tahminlerini kendi oy verme niyetleriyle karşılaştırabilecekleri özel bir site sunacak.

Euronews, IPSOS ile işbirliği içinde, aynı anket enstitüsü tarafından 18 Avrupa ülkesinde yürütülen anketlere dayanarak Avrupa Parlamentosu'ndaki sandalyelerin özel projeksiyonunu sunacak. Aylık 30 milyondan fazla tekil ziyaretçimizin erişebileceği etkileşimli bir mini site ile tamamlanacak olan bu özel anketin ön izlemesi için 19 Mart'ta Euronews On Air'de canlı olarak bize katılın.

Özel seçim gecesi programımız, ülke bazında gerçek zamanlı sonuçlar sağlayacak ve bunları, oylamanın etkisinin geniş kapsamlı analizi ve bunun gelecekteki parlamento, komisyon ve danışma organlarının oluşumuna nasıl yansıdığına ilişkin nihai sonucu ortaya çıkarmak için birleştirecektir. .

Avrupa, geleceğini belirleyecek oylamaya geri sayım yaparken, önümüzdeki 100 gün boyunca Euronews vazgeçilmez rehberiniz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir