Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın Tekstil Park'ta gerçekleşiyor – KÜLTÜR SANAT

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Efeler Belediyesi, TBMM'nin 104'üncü kuruluş yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, belediye başkanının davetlisi olarak Aydın Tekstil Park'ta çocuklara yönelik kapsamlı bir program hazırladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, etkinliklere katılan tüm çocukların da katılımını sağladı.

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı birçok etkinlikle coşkuyla kutlayan Büyükşehir Belediyesi, bu geleneğini bu yıl da sürdürüyor.

Aydın Tekstil Park'ta düzenlenen etkinliklerle binlerce çocuk keyifli anlar yaşadı. Çocuklar gün boyu şişme oyun gruplarında eğlenirken, aktiviteler de 23 Nisan Salı gününe kadar devam edecek.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladıklarını belirten Çerçioğlu, tüm çocukları Aydın Tekstil Parkı'na davet etti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir