Balat'taki evinin kirasına çok kızdı! Hazal Kaya'nın annesi mahalle ortasında kiracısıyla tartıştı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın avukat annesi Ayşegül Kaya, İstanbul Balat'ta mahalle ortasındaki 3 bin liralık evinde yaşayan kiracısıyla adeta tartıştı.

Günaydın'dan Ömer Karahan'ın haberine göre, Balat İlçesi Kesmekaya Sokak sakinleri geçtiğimiz günlerde ilginç bir olaya tanık oldu. Dışarıdan gelen tartışma sesini duyan mahalle sakinleri pencereye koştu.

ARTIŞTAN ÇOK KIZgındı

Bağıran kişi ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya, tartıştığı kişi ise kiracısıydı. Kaya, 3 bin lirayla geçinen kiracısının zam ayı geldiğinde hesabına 5 bin lira yatırmasına sinirlenerek apartmana geldi.

KİRACI APAR TOPAR TAŞINDI

Ev sahibi üst kata çıkmak istedi ancak kiracı, misafiri olduğu için bu talebi kabul etmedi. Buna sinirlenen Ayşegül Kaya, apartmanın girişinde durarak üst kattaki kiracısıyla bağırarak tartıştı.

onun annesi

'DEĞERİ 15 BİN TL…'

Evin değerinin 15 bin lira olduğunu belirten Kaya, “Ya 15 bin lira yatırım yapın ya da çıkın. Evimi hiçbir şey için işgal etmeyin” diye bağırdı. İkilinin tartışmasına tüm komşular tanık oldu. Kiracının birkaç gün sonra taşındığı anlaşılıyor.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dizideki o sahne yine gündem oldu!  Bomba referansı Dizideki o sahne yine gündem oldu! “Adnan Oktar” bombasına atıf.
Son sürüm hakkında çok fazla konuşma yapıldı!  İstanbul'dan ayrılan ünlü ismin bomba kararıSon sürüm hakkında çok fazla konuşma yapıldı! İstanbul'dan ayrılan ünlü ismin bomba kararı
Nefise ve Yunus Emre çok gergindi!  Sözler Nefise ve Yunus Emre çok gergindi! “Erkek olsam bile…” sözü sansasyon yarattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir