Bizim Ev katılımcılarından muhteşem konser – KÜLTÜR SANAT

Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi'nde bir yıl boyunca çeşitli alanlarda eğitim alan engelliler, yıl sonu gösterisinde sahnede sergiledikleri performansla izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Nilüfer Belediyesi Engellilere Yönelik Sosyal Yaşam Destek Merkezi Bizim Ev'de engellilerin topluma katılımının artırılması ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla bir çalışma daha tamamlandı. Yıl boyunca yemek pişirme, halk oyunları, müzik gibi çok sayıda atölyenin yanı sıra ahşap boyama, cam boyama, filografi ve geri dönüşüm atölyesi gibi el işlerine de katılan engelliler, burada aldıkları eğitimi yıl sonu diplomasıyla taçlandırdı. göstermek.

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Engelli Hizmetleri Birimi tarafından düzenlenen yılsonu gösterisine Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'in eşi Nuray Özdemir'in yanı sıra Bizim Ev katılımcıları, aileleri ve yakınları katıldı. Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası, Konak Kültür Merkezi'ndeki programa müzikleriyle eşlik etti. Yeteneklerini sahnede sergileme fırsatı bulan engelliler, koro ve solo şarkılar, halk oyunları ve ritmik gösteriler seslendirdi. Güzel performans sergileyen engelliler seyircilerden alkış aldı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir