Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel imajını yeniledi! Yeni versiyon büyük beğeni topladı

Hande Erçel'in tek kız kardeşi Gamze Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenen Gamze Erçel, eşiyle birlikte ürettiği sosyal medya içerikleriyle fenomen haline geldi.

Çok sayıda markayla iş birliği yapan Gamze Erçel'in Instagram'da tam 4,7 milyon takipçisi bulunuyor. Paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim, bu sefer yaptığı imaj değişikliğiyle adından söz ettirmeyi başardı.

BUNUN İÇİN ALDI DEĞİL

Uzun saçlarını kısa kesen Gamze Erçel, son halini 'Yeni Kız' notuyla paylaştı. Erçel'in yeni imajı takipçilerinden maksimum oyu almayı başardı.

Gamze 2

YORUMLAR KALDIRILDI

Gamze Erçel sosyal medyada; “Harika görünüyorsun”, “Ah, buna bayıldım”, “Sana çok yakışıyor”, “Her şey sana çok yakışıyor”, “Çok yakışıyorsun” gibi yorumlar yapıldı.

çukur

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dolgularını gevşetti!  Değişikliğiyle yeniden gündem olduDolgularını gevşetti! Değişikliğiyle yeniden gündem oldu
Tahliye sebebi sadece kilo kaybı değildi… Nihal Candan şunları söyledi:Tahliye sebebi sadece kilo kaybı değildi… Nihal Candan şunları söyledi:
Kazancıyla sıradanlaştı... Burak Özçivit, Arap hayranının isteğini reddetti!  Sosyal medyada gündem olduKazancıyla sıradanlaştı… Burak Özçivit, Arap hayranının isteğini reddetti! Sosyal medyada gündem oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir