Hindistan'da eğlence parkında yangın felaketi! 27 kişi öldü

NDTV kanalının haberine göre, Rajkot kentindeki eğlence parkında akşam saatlerinde yangın çıktı. Yetkililer, nedeni henüz belirlenemeyen yangında 9'u çocuk 27 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Daha fazla mağdurun olabileceği belirtilmesine rağmen kurtarma çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Hindistan Başbakanı Narendra Modi, X sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yerel yönetimin yangından etkilenenlere yardım ettiğini ve çok üzgün olduğunu söyledi.

SORUŞTURMA İÇİN ÖZEL EKİP GÖREVLENDİRİLDİ

Başbakan Bhupendra Patel de olayın araştırılması için özel bir ekip görevlendirdiğini duyurdu. Polis, lunapark sahibinin tutuklandığını açıklarken, yetkililer mağdur ailelere 12 bin 400 dolar tazminat ödeneceği bilgisini verdi. (AA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Denizli'de aile dehşeti!  Anne ve babasını pusuya düşürdü: İkisini de domuz kurşunuyla vurdu...Denizli'de aile dehşeti! Anne ve babasını pusuya düşürdü: İkisini de domuz kurşunuyla vurdu…
Tam mevsiminde: Tüm zamanların en şifalı bitkisi!  Vücutta yara, yanık ve yara izi bırakmazTam mevsiminde: Tüm zamanların en şifalı bitkisi! Vücutta yara, yanık ve yara izi bırakmaz
Araç satışta!  Bunu görenler şaşkına döndüAraç satışta! Bunu görenler şaşkına döndü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir