İstanbul'da kırmızı alarm! Yalnızca iki “mavi” kaldı – bu plajlara gitmeden önce iki kez düşünün

Megalopolis'te müsilaj (deniz tükürüğü) tehlikesi yeniden ortaya çıkarken, bu kez plajlarla ilgili İstanbulluları korkutan bir rapor açıklandı. Sağlık Bakanlığı “Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Yüzme Suyu İzleme Sistemi” ile her sezon yıllık olarak gerçekleştirilen deniz suyu analizlerini açıkladı.

BULUNAMAZ MÜKEMMEL DENİZ SUYU

NTV'nin haberine göre; İstanbul'da mavi deniz suyuna yani mükemmel seviyeye ulaşmak zorlaştı.

BU PLAJLAR KIRMIZI UYARI

Florya'nın Güneş, Eyüpsultan'ın Riva ve Çiftalan plajları kırmızı alarma geçerken, Menekşe, Kısırkaya ve Beylikdüzü plajları temiz su açısından yetersiz görünüyor.

Thumbs_b_c_625d967b4f7840fc53c2bc9f50b9b8b7

İSTANBUL'DA YÜZME İÇİN İDEAL PLAJLAR

İstanbul'un mavi ve yüzmeye uygun plajları Şile ve adalarda bulunmaktadır.

Thumbs_b_c_f696847a590ff501b11b9b95a1128f0c

KARADENİZ'DE DURUM FARKLI DEĞİL

Sadece Marmara'da değil, Karadeniz'de de durum aynı. Karadeniz kıyısına geçtiğimizde Kısırkaya ve Çiftalan plajları da kirli görünüyor.

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uyuşturucu satıcıları polisin tespitini engellemek için şifre kullandı ama işe yaramadı: Kübra orada mı?Uyuşturucu satıcıları polisin tespitini engellemek için şifre kullandı ama işe yaramadı: Kübra orada mı?
İş adamı kızlar arasında terör yarattı!  Kocaeli Valisi şunları söyledi: İş adamı kızlar arasında terör yarattı! Kocaeli Valisi “Gerekeni yapıldı” dedi
Silah seslerini duyan Kuzey Kore askerleri arkalarına bakmadan kaçtı! Silah seslerini duyan Kuzey Kore askerleri arkalarına bakmadan kaçtı! “Görev Bilinmiyor” detayı: Bu sefer konu balonlarla ilgili değil…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir