Suç aleti taşa dönüştü! Tartışma sırasında arkadaşını kafasına taşla vurarak öldürdü!

Yıldız Bağları Mahallesi Pancarlı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, birlikte alkol alan DE ile Yunus Taş arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine DE, yakındaki bir taşı alıp arkadaşının kafasına taşla vurarak hayatını kaybetti.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri müdahale etti. Sağlık ekibinin yaptığı incelemede Yunus Taş'ın olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. İncelemenin ardından Yunus Taş'ın naaşı otopsi raporu için Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, DE'yi yakalamak için çalışma başlattı. DE kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. (DHA)

Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Düzce - Bolu Dağı gerilimi tüm hızıyla devam ediyor!  Tanju Özcan'a atıf: Düzce – Bolu Dağı gerilimi tüm hızıyla devam ediyor! Tanju Özcan'a atıf: “Arabanızı şoförünüz kullansın, anlayın”
İBB, Tülay Makbule Garipoğlu'na indirimli ev mi sattı? İBB, Tülay Makbule Garipoğlu'na indirimli ev mi sattı?
Her satırı korkunç!  Antik mezarın açılması için çocukların kanına ihtiyaç vardı: Sahte 'şeyhlerin' tüyler ürpertici planı!Her satırı korkunç! Antik mezarın açılması için çocukların kanına ihtiyaç vardı: Sahte 'şeyhlerin' tüyler ürpertici planı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir