Bir döneme damgasını vurdu! Asmalı Konak ekibi 22 yıl sonra yeniden bir araya geldi

Başrollerinde Selda Alkor, Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Goncagül Sunar, Eylem Yıldız ve İpek Tuzcuoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Asmalı Konak dizisi yayınlandığı dönemde fırtınaya neden olmuştu.

Çekimleri 2002 yılında Kapadokya'da gerçekleşen ve 2 sezon ekranlarda yer alan Asmalı Konak, reyting rekorları kırdı. Efsane dizinin ekibi, İpek Tuzcuoğlu'nun “Yarım” şiir kitabının lansmanında 22 yıl sonra yeniden bir araya geldi.

22 YIL SONRA YENİDEN BİR ARAYA GELDİLER

Asmalı Konak dizisinde rol arkadaşları Goncagül Sunar, Eylem Yıldız ve İpek Tuzcuoğlu'yla yeniden bir araya gelen Özcan Deniz, duygusal anlar yaşayarak şunları söyledi: “Kapadokya'da çekilen bir eser, çapı ne olursa olsun başarılıdır. “Asmalı Konak bir coğrafyanın kaderini değiştirdi” dedi.

Asmalı Saray 1

İpek Tuzcuoğlu şunları söyledi; “Özcan Deniz zamansız bir adam… Ajda Pekkan nasıl kadınlar için zamansızsa, Özcan Deniz de zamansız bir adam” dedi. Özcan Deniz, “Sahne onu canlı tutuyor. 15-20 yılım var sahnede. Beni kendime geri getiriyor. Fazla yorulmuyorum. “Samar benimle ilgileniyor ve aynı zamanda oğlum Kuzey'in de çok iyi arkadaşı…” dedi.

Asmalı Saray 2

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
“14 yıldır evliyiz” dedi ve ekledi! “Delikanlı…”
Murat Soydan hayatını kaybetti!  Acı haberi kızı duyurdu Murat Soydan hayatını kaybetti! Acı haberi kızı duyurdu
Değişiklik bir olaydı!  Estetiği sorulduğunda... Değişiklik bir olaydı! Estetiği sorulduğunda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir