Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin boşanma nedeni olarak gösterildi! Esra Akpınar sessizliği bozdu

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini 10 Temmuz 2023'te tek seansta noktaladı. Ünlü çiftin ayrılığının ardından sadakatsizlik iddiaları ortaya çıktı.

Maviye Sürgün dizisi çekimleri sırasında evliyken bir süre evden uzaklaşan Şakrak'ın, Düvenci'ye sette tanıştığı Esra Akpınar ile yakınlaştığı için boşanmak istediğini söylediği iddia edildi.

AŞK ONAYLANDI

Bülent Şakrak, menajeri Handan Taşkın aracılığıyla iddialara ilişkin açıklama yaptı. Taşkın, Bülent Şakrak ve Esra Akpınar'a olan aşkını doğruladı. Handan Taşkın, Seyhan Erdağ'a şunları anlattı: “Aralık ayından beri birlikteler, ilişkileri Maviye Sürgün dizisinde başlamamıştı, evlilikleri bu ilişkiden dolayı bitmemişti, Esra'yı daha önceden tanıyorduk.”

esra akpınar

“4 AY OLDU…”

Esra Akpınar da konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Müge Dağstanlı'nın haberine göre Akpınar; '4 aydır Bülent'te birlikteyiz. “Ceyda Düvenci ile evliliğinin bitmesine hiçbir zaman sebep olmadım” dedi.

Ceyda Düvenci, bir süredir Ebru Cündübeyoğlu'nun eski eşi Güçlü Mete ile birlikteydi.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uğur Dündar'dan Orhan Gencebay'a sert sözler!  Geçmişi hatırlamak...Uğur Dündar'dan Orhan Gencebay'a sert sözler! Geçmişi hatırlamak…
Ayşe Hatun Önal bunu notla paylaştı Ayşe Hatun Önal, 'Kocam' notuyla paylaşıp sildi! Ünlü Spiker “Sen bir aşıksın” dedi
Türkiye'de ameliyat oldu!  Yeni versiyonunu paylaştı: "Vücudunuza uyum sağlar"Türkiye'de ameliyat oldu! Yeni görünümünü paylaştı: “Vücuduna yakıştı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir