TRT 1 Canlı HD Kesintisiz İzle – Euro 2024 İspanya Fransa Maçı Canlı Yayın İZLE (TRT Maç İzle)

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

EURO 2024 Avrupa Şampiyonası yarı finali İspanya ile Fransa arasında oynanacak ve TRT1'den canlı olarak takip edilecek. TRT1'i televizyondan izleyemeyen kullanıcılar, İspanya Fransa maçını elbette TRT1'den canlı izleme seçeneğini tercih edecek. TRT1'in HD kalitesinde kesintisiz canlı yayını, TRT maçlarını Tabi'nin resmi sitesi olan tabi.com.tr üzerinden izleme imkanı sunacak.

Daha fazla haberok-zarf.
Daha fazla haberok-zarf.

Avrupa Şampiyonası duyguları TRT1 ekranlarında yaşanmaya devam edecek. Kupanın iki favorisi Fransa ve İspanya, yarı final ilk maçında karşı karşıya gelecek. Bu maçın sonucu, EURO 2024'te final aşamasına çıkacak ilk takımı belirleyecek. İki takımın karşı karşıya geleceği maçta, 90 dakika içinde beraberliğin bozulmaması halinde önce uzatmalara gidilecek. . 15'er dakikalık iki uzatma periyodunda da eşitliğin bozulmaması halinde seride penaltılara geçilecek. TRT1 ekranlarında HD, kesintisiz maç yayınları yayınlanacak.

TRT 1 HD: EURO 2024 İSPANYA FRANSA MAÇI CANLI İZLE

TRT1'i dijital formatta izlemek isteyenler, karşılaşmayı TRT'nin online platformu Tabi.com.tr üzerinden takip edebilecek. İspanya Fransa maçı 9 Temmuz 2024 Salı günü saat 22.00'de TRT1'de oynanacak. Maçın canlı televizyon yayını TRT1'den HD ve kesintisiz olarak takip edilebilecek. Maç sonucunda 1 takım finale yükselecek.

FRANSA CORSO İSPANYA'DAKİ TRT1 MAÇINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir